Святий Миколай завітав до тільки слухняних

19.12.2017
19 грудня - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Жоден  учень  Манвелівської  щколи  не  отримав  різочки.  Усі  школярі  протягом  року  були  чемні, виховані,  слухняні, гарно  вчилися, допомагали  батькам,  поважали  старших... Святий  Миколай  разом  зі  своїми  помічниками привітав  дітей,  які  відвідують  дитячий  садок  "Ромашка"  та вручив  їм  подарунки. Із  радістю  зустріли  його  в  колективі  ТОВ  "Садове", а також працівники агрофірми  "Віктор".   Роль  св. Миколая  виконував  Нікіта  Богач,  Зими -  Віка  Пристінка, Чортів -  Данило Теоколкін  та  Олексій  Антоненко, Янголи  - Софія  Глушакова, Настя Комліченко, Віка  Тим,  Влада  Коцеруба, Зірочки  -  Василиса  Чистик, Аня  Бєлова,  Лисичка -   Віка Цибульська,  Шаман - Олег  Скрипник,  Мольфарка  Марина - Марина  Закаблученко.