Вітаємо із Днем учителя!

29 вер. 2017
Вчитель – це блискучий актор, який уміє сказати фразу «Іди до дошки!» п'ятдесятьма відтінками свого чарівного тембру.

У  цей  день  у  школі  традиційно проводився  день  учнівського  самоврядування.  У  школі  з"явилися  нові назви кабінетів.  Одинадцятикласники  Чорнобривець Ліза, Лопатніченко Лада, Пасічна Настя, Шевченко  Дарина  були  у ролі  вчителів  12  класу.  Вони представили  себе  як переможці  конкурсу  "Вчитель року" у різних  номінаціях та провели  урок  із тямущими, розумними, допитливими  новоспеченими  учнями.  Потім  вчителів  запросили  на  святковий  концерт  арт-кафе "Шкільна  клякса".