18 трав. 2017

Районний семінар вчителів іноземної мови

На базі школи відбувся семінар вчителів іноземної мови.
9 трав. 2017

Свято 9 травня

Учні та вчителі школи - активні учасники видовищного дійства "Україна в огні"
25 лют. 2017

Районний семінар директорів шкіл

На базі Манвелівської СЗШ відбувся районний семінар-практикум директорів шкіл. Тема: «Управлінський аспект організації освітнього простору школи для обдарованих дітей"
19 груд. 2016

Увага - КАРАНТИН!

У зв"язку із епідеміологічною ситуацією, яка сталася в школі станом на 19 грудня (80% учнів хворі), у школі оголошено карантин. Усі масові розважальні та спортивні заходи відміняються. Новорічні свята перенесено на 13 січня.
11 груд. 2016

"Яскрава арена Дніпра"

11 грудня учні, вчителі, працівники та батьки школи мали змогу відвідати Дніпровський цирк та ТРЦ "Мост-Сіті". Цю цікаву і безкоштовну поїздку повністю організував директор ТОВ "Садове" Тим Віталій Рудольфович
29 лист. 2016

Акція "Хай ангели тебе охороняють"

Учні 1 - 4 класів взяли участь у обласній акції "Хай ангели тебе охороняють" до Дня Збройних сил України.
26 лист. 2016

День пам"яті голодоморів

Учні 9 - 11 класів переглянули документальний фільм "Український голодомор і американська правда".
25 лист. 2016

Засідання педагогічної ради

25 листопада відбулося засідання педагогічної ради.
22 лист. 2016

Маятник революції

У школі проведено єдину виховну годину до Дня гідності і свободи.
11 жовт. 2016

Загальношкільні батьківські збори

11 жовтня у школі відбулися загальношкільні батьківські збори за участі начальника відділу ОМС Вавсильківської РДА Прогонного О.П.