22 бер. 2016

Екскурсія до м. Дніпропетровськ

Учням школи випала нагода потрапити на екскурсію в Національний центр аерокосмічної освіти молоді та в музей ретроавтомобілей
16 бер. 2016

Районний конкурс "Моє Придніпров*я"

Щороку проходить районний конкурс талантів "Моє Придніпров*я", де учні показують свої таланти і вміння з вокалу, хореографії, декламування.
9 бер. 2016

Шевченківське слово у віках не старіє

У березневі дні Україна відзначила чергову річницю з дня народження національного генія, народного поета Тараса Григоровича Шевченка. Минулого тижня в нашому навчальному закладі відбулися тематичні виховні заходи із вшанування пам’яті вірного сина українського народу. Як зазвичай, Шевченківські дні у школі – це прекрасна можливість звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря, отримати безцінний урок моральності, духовно зміцніти...
4 бер. 2016

Свято для прекрасної половини людства

4 березня відбулася родинна зустріч у школі. Учні підготували чудовий концерт для мам, бабусь, вчителів, однокласниць.
1 лют. 2016

Реєстрація на ЗНО 2016 розпочалася!

Сьогодні, 1 лютого, з 12 години розпочалась реєстрація учасників ЗНО.
22 січ. 2016

Обласна олімпіада з історії

Учениця 10 класу Панасенко Марина взяла участь у обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії.
25 груд. 2015

Новорічні свята у школі

25 грудня відбулося новорічне свято для учнів 1 - 6 класів. Учні 3 класу біли ведучими заходу та інсценізували казку "Летючий корабель". На новорічному вечорі учні 9 класу показали акторську гру в інсценізації казки "Морозко"
11 груд. 2015