17 вер. 2015

День визволення Манвелівки

17 вересня біля Меморіалу Слави на місцевій площі був проведений мітинг до Дня визволення Манвелівки від нацистських окупантів.
7 вер. 2015

Олімпійський тиждень

Згідно річного плану школи із 07 вересня стартував Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2015

Перший урок у 2015 - 2016 н.р.

Традиційно у школі відбувся перший урок у 2015 - 2016 н.р., який пройшов під гаслом: "Україна єдина"
1 вер. 2015

Свято першого дзвоника

1 вересня – традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і вчителів, і батьків. Адже школа – це справжній чарівний палац, в якому панують добро, дружба, взаєморозуміння, мрії, надії, сподівання і врешті-решт - просте дитяче щастя.
31 серп. 2015

Засідання педагогічної ради школи. Підсумки і перспективи.

31 серпня учительський колектив зібрався на засідання педагогічної ради школи.
13 черв. 2015

Відкриття Меморіальної дошки А. Скалозубу

13 червня 2015 року в Манвелівській СЗШ відбулося відкриття Меморіальної дошки Артему Скалозубу. Тепер щодня з меморіальної дошки нас зустрічатиме та проводжатиме поглядом наш випускник , який поклав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні
1 черв. 2015

1 червня - День захисту дітей. Відкриття пришкільного табору із денним перебуванням "Весела планета"

1 червня відкрито пришкільний табір відпочинку із денним перебуванням "Весела планета"
28 трав. 2015

Свято останнього дзвоника

Традиційно у школі відбулося свято останнього дзвоника
9 трав. 2015

Участь у заходах до Дня 9 Травня

8 травня у школі проведено виховні години до Дня пам"яті та примирення. 9 травня учні, вчителі та працівники школи взяли участь в урочистостях до 70-річчя закінчення ІІ Світової війни
27 бер. 2015

Засідання атестаційної комісії І рівня

27 березня відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.