19 вер. 2015

Участь учнів Манвелівської школи у святкуванні Дня селища Васильківка

Щороку учні школи беруть участь в урочистостях до Дня утворення Васильківки та визволення Васильківщини від нацистських окупантів.
17 вер. 2015

День визволення Манвелівки

17 вересня біля Меморіалу Слави на місцевій площі був проведений мітинг до Дня визволення Манвелівки від нацистських окупантів.
7 вер. 2015

Олімпійський тиждень

Згідно річного плану школи із 07 вересня стартував Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту.
1 вер. 2015

Перший урок у 2015 - 2016 н.р.

Традиційно у школі відбувся перший урок у 2015 - 2016 н.р., який пройшов під гаслом: "Україна єдина"
1 вер. 2015

Свято першого дзвоника

1 вересня – традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і вчителів, і батьків. Адже школа – це справжній чарівний палац, в якому панують добро, дружба, взаєморозуміння, мрії, надії, сподівання і врешті-решт - просте дитяче щастя.
31 серп. 2015

Засідання педагогічної ради школи. Підсумки і перспективи.

31 серпня учительський колектив зібрався на засідання педагогічної ради школи.
13 черв. 2015

Відкриття Меморіальної дошки А. Скалозубу

13 червня 2015 року в Манвелівській СЗШ відбулося відкриття Меморіальної дошки Артему Скалозубу. Тепер щодня з меморіальної дошки нас зустрічатиме та проводжатиме поглядом наш випускник , який поклав життя аби ми жили в мирній квітучій Україні
1 черв. 2015