Вибір підручників

Манвелівської середньої загальноосвітньої школи

від  13.02.2018 року

Присутні : 23 члени педагогічного колективу

1.     Про вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу на 2018 – 2019 н.р.

Інформація директора школи Глушакової Н.А

Слухали:

1.     Глушакову  Наталю  Анатоліївну, директора школи, яка ознайомила присутніх з результатами роботи педагогічного колективу з вибору підручників відповідно Листа  МОН від 06.02.2018 № 1/9-79 “Про вибір та замовлення підручників для 5 класу”.

Виступили:

1.     Василенко Д.А., учитель української мови та літератури, керівник МО учителів гуманітарного циклу, яка повідомила про вибір учителями  підручників з української мови, української літератури, зарубіжної літератури, російської мови, німецької мови, англійської мови, відзначивши при цьому дизайн, наповнюваність, змістовність, доступність і науковість обраних підручників.

2.     Опришко Г.І., учитель математики, керівник МО вчителів природничо-математичного циклу ознайомила з вибором підручників для 5 класу з математики, природознавства та основ здоров’я, зауваживши на широких можливостях цих підручників у реалізації наскрізних ліній змісту вивчення природничо - математичних наук.

Ухвалили:

За результатами голосування :

За

Проти

Утрималися

Обрати запропоновані  керівниками МО підручники для 5 класу (Додаток 1)

Голова                                                                          Глушакова Н.А.

Секретар                                                                      Волобуєва Н.М.

Із протоколом ознайомлені:

Зінченко С.Ф.

Василенко Д.А.

Курілова Т.М

Волобуєва Н.М.

Бондаренко І.В.

Опришко Г.І.

Андрієць Є.П.

Дейнега Л.Г.

Перелік обраних підручників для 5 класу на 2018 – 2019 н/р

1.     «Українська мова. 5 клас» (авт. Глазова О. П.), «ВД Освіта».

2.     «Українська література. 5 клас» (авт. Коваленко Л. Т.),«ВД Освіта».

3.     «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Ніколенко О. М., Конєва Т. М., Орлова О. В., Зуєнко М.О., Кобзар О. І.), «Грамота».

4.     «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.), «Гімназія».

5.     «Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т. В., Баштовий В. І.),«Генеза».

6.     «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.), «Алатон».

7.     «Російська мова (5-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Давидюк Л. В.), «Світоч».

8.     «Німецька мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.),«Ранок».

9.     «Англійська мова (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Пахомова Т. Г.), «Методика Паблішинг».

Вибір  та  замовлення  підручників для  учнів  5  класу  на  2018 - 2019 н.р.

Додаток 2 до листа МОН
        від 06.02.2018 № 1/9-79

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу  та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
Назва закладу:   Манвелівська середня загальноосвітня школа